ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Říjnové akce, které byly pro děti uspořádány, svědčí o tom, že pobyt v družině ZŠ Podharť není jednotvárný.

Nejprve nám naše toulky krásnou podzimní přírodou zpestřil pan Záruba, tatínek Kačenky, která chodí u nás do 1. třídy. Na dopravním hřišti děti zhlédly ukázku cvičeného policejního psa, právě pod vedením pana Záruby a Martina Antonína z městského útulku. Ukázka simulovala vystopování pachatele a jeho dopadení. Během akce se střídaly chvíle, kdy se všem tajil dech, s chvílemi nadšeného povzbuzování strážce zákona i jeho zvířecího svěřence.

Před podzimními prázdninami jsme se zúčastnili akce v dvorské ZOO "Týden duchů". Děti se svezly vláčkem, odkud pozorovaly zvířata na Safari a potom jsme se vypravili dlabat dýně. Zvláště při této činnosti děti rozvíjely svou manuální zručnost a spolupracovaly ve dvojících nebo ve skupině. Děti byly z výsledků své práce nadšené a některé si chtěly výrobky odnést domů. Jejich zklamání snad jen utěšilo vědomí, že jimi vyrobené dýně, které poslouží k halloweenské výzdobě ZOO, ocení stovky návštěvníků.

Říjnové akce završily podzimní dílny, které pro děti připravily paní vychovatelky a učitelky z I. stupně. V rámci prázdninového dopoledního programu si děti vyráběly dráčky, muchomůrky, havrany, dýně a netopýrky na špejli. Společně jsme také dlabali a zdobili dýně, které jsme nakonec před školou a v jejím těsném okolí rozsvítili. Říjnové akce jsou za námi, děkuji všem za spolupráci a všechny děti se již těší na listopadové akce!

Bc. Martina Kuchařová, vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol