ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Středeční dopoledne 2. listopadu proběhlo ve druhých třídách v duchu projektového vyučování.

Nejprve děti vyplňovaly pracovní listy z ČJ a vymýšlely věty, které souvisely s podzimní tematikou, především se zabarvováním a opadáváním listí. Pak se děti vypravily do lesa, kde pomocí přírodnin vymýšlely slovní úlohy týkající se daného tématu, sestavovaly geometrické tvary, hrály lesní pexeso a poznávaly podle listů, větviček, plodů a kůry listnaté a jehličnaté stromy. Zároveň si připomenuly význam lesa pro život na Zemi. Cestou zpět do školy děti sbíraly různé listy, z kterých pak vyrobily s paní vychovatelkou krásné obrázky. Ve škole si pak ještě zalistovaly v knihách a časopisech.

tř. učitelky Š. Ruprichová, H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol