ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 9. dubna se sešlo kolem 40 dětí naší školy, aby si v tradiční dílně zručnosti vytvořily velikonoční výrobky. Od samého rána se vystřihovalo, lepilo, malovalo, šilo, ale hlavně pletly z pedigu velikonoční košíčky.

Děti měly plné ruce práce, a tak se jednoduché a přitom vkusné symboly jara rodily přímo před očima. Mnoho dětí bylo překvapeno svou šikovností a zručností a rodiče svými dárky jistě příjemně překvapily.

Domů si všichni odnesli pletené košíčky, šité slepičky či jarní květiny.

Markéta Hošková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol