Před vánočními prázdninami se žáci z první třídy U skřítka a víly zapojili do charitativní akce Krabice od bot.

Někteří žáci spolu se svými rodiči připravili doma dárky pro dívky a chlapce od 4-17 let.
Krásně zabalené dárky přinesli do školy a v rámci kroužku Příroda jsme je odnesli do SPECIÁLNÍ ŠKOLY, kde už ví, komu dárky předají.
Dětem i rodičům patří velké poděkování. Největším dárkem pro nás všechny bylo, že jsme udělali radost. Srdíčka mají děti i rodiče na správném místě.

Žáci 1. třídy U skřítka a víly, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Mgr. Nikola Sacharuk.

krabice od bot-sm

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.