ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Jako již tradičně každý rok se žáci 6.A sešli ve čtvrtek 15. 12. v podvečerních hodinách ve vestibulu školy, aby společně přespali a v duchu vánoční atmosféry si ve své třídě rozbalili dárky pod slavnostně ozdobeným stromečkem.

Nejprve jsme všichni povečeřeli a poté jsme se již přesunuli ke stromečku, kde na nás letos čekala hromada dárků. Jakmile byl každý obdarován, rozdělili jsme se do dvojic a vydali se na dobrodružnou „bojovku“ v temné budově školy. Všechny dvojice měly za úkol vyluštit prostřednictvím Morseovy abecedy místa, kde nalezly ukryté symboly Vánoc a ke každému symbolu poté vymýšlely vánoční zvyk, který se s nimi pojí. Všichni jsme si luštění náramně užili a plni dojmů posléze ulehali ke spánku. Někteří usnuli dřív, jiní až v pozdních hodinách. Proto jsme se také všichni v pátek těšili, až skončí škola a budeme moct v poklidu domova strávit zážitky z netradičně prožitého dne.

Mgr. Pavla Řezníčková, Mgr. Mirka Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol