ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

6. prosince proběhla na naší škole již tradiční akce Čertoviny. Škola patřila dětem, rodičům, čertíkům, andělům a samozřejmě i Mikulášovi.

Příchozí převzali papírový zvoneček a pustili se do plnění úkolů, za něž získávali vánoční razítka. Na jednotlivých stanovištích vyráběli, zpívali koledy, poznávali vánoční vůně a zdolávali čertovskou sportovní dráhu. Na závěr v nebi čekali andělé a Mikuláš. Za splněné úkoly rozdávali adventní kalendáře.

Děkujeme všem dětem a rodičům, kteří se této akce zúčastnili, také vyučujícím a žákům, již na Čertovinách pomáhali, a firmě Carla za sponzorský dar v podobě adventních kalendářů.

Mgr. J. Šecová, Mgr. I. Codrová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol