ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 10. listopadu měli prvňáčci U SKŘÍTKA A VÍLY projektový den. Seznámili se s Legendou o sv. Martinovi.

Při výtvarné výchově stříhali, lepili a malovali. Vznikly pěkné obrázky  se sv. Martinem na koni, pěkně zasněžené. Všem se líbily pranostiky, které jsme si říkali a předváděli. Nechyběly ani hádanky. V hodině matematiky jsme počítali svatomartinské rohlíčky a při pracovních činnostech jsme je modelovali. Dopoledne nám uběhlo velmi rychle. Naučili jsme se hodně nového. Svatý Martin sice nepřijel na bílém koni, ale vše se nám líbilo.

Žáci 1. třídy, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Mgr. Nikola Sacharuk

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol