ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 8.A se opět pustili do sběru odpadků ve čtvrti Podharť. Chtěli tím vytvořit příjemné prostředí pro spolužáky a všechny ostatní, kteří v okolí školy tráví svůj volný čas.

Nasbírali 2 plné pytle směsného odpadu, cca 20 plechovek, 15 lahví a další předměty, které se zřejmě již jevily pro své majitele jako nepotřebné a oni zapomněli, kam takové věci náleží. Vždyť v našem městě pracuje přece velmi dobře sběrný dvůr. A co všechno žáci našli? Boty, spodní prádlo, osvětlení, dokonce i dětský kočárek.

Možná svou aktivitou inspirovali ostatní k udržování čistého životního prostředí. Všem zúčastněným patří velké poděkování.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol