ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve čtvrtek 6. 9. 2023 jsme na kolech vyrazili na sportovní kurz na Svatou Kateřinu. Sraz jsme měli před školou v 8:45 a v 9:00 jsme vyrazili. Cestou jsme závodili na kolech a v 2. polovině cesty jsme měli do kempu dorazit sami bez pomoci, načež jsme se ani jednou neztratili a celou dobu jeli správně.

Hned po příjezdu jsme dostali oběd a poté jsme soutěžili na lodích, což samozřejmě vyhrály holky. Odpoledne jsme šli ke skalám, kde jsme slaňovali a lezli. Vyzkoušeli si to všichni, za což jsme byli odměněni jedničkou z TV. Večer jsme seděli u ohně a povídali si. Taky jsme šli na stezku odvahy, kde nás strašil pan učitel Hulík.

Druhý den jsme měli soutěž ve střelbě vzduchovkou, lukostřelbě a hodem granátu, což opět vyhrála holka. Poté jsme měli orientační běh, kde jsme si procvičili používání buzoly a turistické značky. Po obědě jsme už vyrazili ke škole, kde na nás čekali rodiče. Kurz jsme si všichni moc užili a děkujeme za zážitky.

Za 8.B Štěpánka Klecarová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol