ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

V 7:40 jsme se sešli na vlakovém nádraží. Vlakem jsme jeli do Hradce Králové.

Naše první kroky směřovaly do Auparku, kde jsme dostali krátkých rozchod, mohli se občerstvit, nebo se podívat do obchůdků. Poté jsme se pěšky vydali do Klicperova divadla na představení Prašina.  Překvapilo nás, že hlediště bylo dost zaplněné. Představení bylo velmi zábavné a napínavé. Z hodiny literatury jsme příběh všichni znali, ale zpracování bylo odlišné – byli jsme vtaženi přímo do děje.

Po zhlédnutí jsme se vraceli zpátky domů, nadšeni z dobrého divadla a příjemného výletu.

Za 7. třídu H. Davidová a E. Jankowská

klicperovo-divadlo1

klicperovo-divadlo2

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol