ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V průběhu celého prosince jsme si občas zapálili svíčky na adventním kalendáři, ozdobili jsme vánoční stromek a opět jsme v rámci matematiky soutěžili v logických úlohách ve Vánočním matematickém turnaji.

V adventním kalendáři měli žáci schované úlohy a získávali body. Nejúspěšnějšími řešiteli byli Lucie Serbousková, Anička Horáčková, Jan Záruba a Jakub Kejzlar. Než jsme se rozešli na zimní prázdniny, uspořádali jsme vánoční besídku. Děti si rozdávaly dárečky a hrály hry. Některé děti si připravily program, při kterém jsme se všichni pobavili. Na besídce byla příjemná atmosféra.

Děkuji své třídě za krásný průběh besídky. Panu Benákovi děkuji za vánoční stromek do třídy, paní Jizbové a paní Švorcové za pomoc s výzdobou třídy.

Přeji hezké vánoční svátky a úspěšný nový rok.

Marta Mokrá, tř. uč.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol