ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 14. 3. 2013 k nám zavítali studenti z Obchodní akademie Trutnov v rámci projektu Děti učí děti hospodařit s penězi. Hlavní téma této přednášky byl marketing.

Čtyřka odhodlaných studentů s paní učitelkou Ing. Michaelou Slámovou nás provedla dvouhodinovou prezentací. V poutavé přednášce jsme se naučili spoustu nových věcí spojených s finanční gramotností. Součástí akce byly i úkoly a křížovka o různé ceny. Strávili jsme společně příjemné dopoledne a moc se nám to líbilo. Těšíme se na další.

za žáky Alena Šrámková a Aneta Baudyšová 8. tř.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol