ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na neděli 5. února jsme se všichni moc těšili, dočkali jsme se dlouho očekávaného lyžařského výcviku.

Sešli jsme se po obědě u školy a vyrazili směr Špindlerův Mlýn. Po příjezdu nás čekalo náročné vynášení našich věcí a lyží na chatu. Večer jsme soutěžili o nejlepší řízek, což byla zároveň i naše večeře. Ve velké konkurenci nakonec vyhrála Klára Skálová s 56 body. V pondělí ráno jsme se už natěšení vydali na lyže. Počasí nám přálo po celou dobu, sněhové podmínky byly ideální,  tak se nám lyžovalo opravdu krásně. Zbývající dny  už jsme střídali běžky se sjezdovkami a večery trávili hraním zábavných her. Předposlední den se skupina odvážných vydala zdolat mohylu Hanče a Vrbaty.

V pátek po snídani jsme si sbalili věci, snesli je dolů a hurá domů. U školy na nás čekali nedočkaví rodiče. Lyžák jsme si všichni moc užili, dokonce se z některých z nás stali lyžaři.

Lucie Gabrielová, žákyně 7.A

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol