Nový kalendářní rok jsme s druháčky začali hravě. A to doslova. Navštívili jsme interaktivní výstavu deskových her, stavebnic a optických klamů v našem muzeu.

Mohli si zahrát zvětšené varianty některých známých i méně známých her, vyzkoušet si různé hlavolamy a stavebnice. Pro zájemce tu byl i „bosý chodníček“ s různými povrchy. Chlapci se pokusili o rekord, když postavili věž z malých kvádrů, která je o mnoho převyšovala.

Děti výstava uchvátila natolik, že se jim ani nechtělo vracet zpět do školy na oběd.

Třídní učitelky Š. Vodová a H. Havlíčková

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.