Office 365 přihlášení

Ve čtvrtek 10. listopadu se vypravili žáci čtvrté třídy na návštěvu MĚSTSKÉHO ÚŘADU.

V zasedací místnosti děti přivítal pan starosta Jan Jarolím a pan tajemník Jan Sedláček. Seznámili děti s fungováním úřadu a plány města. Děti měly připravené dotazy, na které pan starosta i pan tajemník trpělivě odpovídali. Dotazy se týkaly sportovišť, krytého bazénu, chodníků…Dozvěděli jsme se i o chystaném projektu – vybudování kulturního centra v prostorách současného Strojtexu a mnoho dalších informací. Po skončení besedy nás pan starosta i pan tajemník vzali do kanceláře pana starosty, prohlédli jsme si náměstí z balkónu. V závěru naší návštěvy děti dostaly drobné dárečky, rozloučily se a vrátily se do školy. Děkujeme panu starostovi i panu tajemníkovi za zajímavou hodinu VLASTIVĚDY.

Žáci 4. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.