ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Ve čtvrtek 10. listopadu se vypravili žáci čtvrté třídy na návštěvu MĚSTSKÉHO ÚŘADU.

V zasedací místnosti děti přivítal pan starosta Jan Jarolím a pan tajemník Jan Sedláček. Seznámili děti s fungováním úřadu a plány města. Děti měly připravené dotazy, na které pan starosta i pan tajemník trpělivě odpovídali. Dotazy se týkaly sportovišť, krytého bazénu, chodníků…Dozvěděli jsme se i o chystaném projektu – vybudování kulturního centra v prostorách současného Strojtexu a mnoho dalších informací. Po skončení besedy nás pan starosta i pan tajemník vzali do kanceláře pana starosty, prohlédli jsme si náměstí z balkónu. V závěru naší návštěvy děti dostaly drobné dárečky, rozloučily se a vrátily se do školy. Děkujeme panu starostovi i panu tajemníkovi za zajímavou hodinu VLASTIVĚDY.

Žáci 4. třídy a paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol