Office 365 přihlášení

Většina dospělých i dětí má ráda psy. Třetí a pátá třída Podharťáků už  také na vlastní oči viděla, co všechno čtyřnozí miláčci dovedou a jak významná je jejich pomoc lidem.

K nám do školy totiž zavítali dva zkušení policisté psovodi a přivezli si s sebou tři chlupaté pomocníky.   Jelikož se psy dlouhodobě pracují, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací z jejich náročného zaměstnání. Nejatraktivnější částí celé jejich návštěvy však bezesporu byla praktická ukázka psích dovedností. Mohli jsme tedy vidět úžasnou spolupráci psa a jeho pána, jeho oddanost, absolutní poslušnost a neuvěřitelnou schopnost pomocí čichu najít schovaný předmět. Oběma policistům tímto za jejich návštěvu velmi děkujeme.

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Pavla Řezníčková

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.