ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

23. září se třídy 5.A a 7.B zúčastnily programu uspořádaného k oslavě dominanty našeho města – Šindelářské věže.

Po prvotním rozdělení do skupinek žáci dostali pracovní listy a společnými silami řešili 7 zadaných úkolů, mezi nimiž nechyběl náčrtek věže, křížovka, doplňovačky, výpočet schodů a sestavení 3D modelu věže. Po kontrole každý zúčastněný obdržel drobnou pozornost v podobě přívěsku na klíče ve tvaru věžičky. Všichni jsme si slunnou vycházku užili a těšíme se na další akce pořádané MAS Královédvorsko. 

Ing. Lucie Novotná, Mgr. Pavla Řezníčková

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol