ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Ve středu 5. 10. si pro nás záchranáři připravili školení 1. pomoci. Během první hodiny nás seznámili se způsobem, jakým máme zavolat na důležitá čísla a také s teorií jak pomoci, když vidíme někoho zraněného, či v bezvědomí.

Přednáška to byla zajímavá, ale pravé dobrodružství nastalo v druhé vyučovací hodině, kdy jsme si všichni mohli zkusit, jak správně resuscitovat člověka. Vybraným dobrovolníkům pak byla velmi realisticky nalíčena zranění a malé skupinky záchranářů – spolužáků poté dobrovolníky ošetřovaly. Celé školení bylo zajímavé, praktické a pro život velmi důležité. I když doufáme, že se nikomu nic zlého nestane, jsme rádi, že jsme připraveni! A za to patří našim školitelům velký dík!

Mgr. Lenka Buřvalová

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol