Office 365 přihlášení

Ve středu 5. 10. si pro nás záchranáři připravili školení 1. pomoci. Během první hodiny nás seznámili se způsobem, jakým máme zavolat na důležitá čísla a také s teorií jak pomoci, když vidíme někoho zraněného, či v bezvědomí.

Přednáška to byla zajímavá, ale pravé dobrodružství nastalo v druhé vyučovací hodině, kdy jsme si všichni mohli zkusit, jak správně resuscitovat člověka. Vybraným dobrovolníkům pak byla velmi realisticky nalíčena zranění a malé skupinky záchranářů – spolužáků poté dobrovolníky ošetřovaly. Celé školení bylo zajímavé, praktické a pro život velmi důležité. I když doufáme, že se nikomu nic zlého nestane, jsme rádi, že jsme připraveni! A za to patří našim školitelům velký dík!

Mgr. Lenka Buřvalová

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.