Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 6.6.2022 se naše třída vydala do kempu Sedmihorky. Vyrazili jsme v osm hodin ráno vlakem do Turnova, kde jsme přestupovali, a pak dojeli až do Sedmihorek.

V kempu jsme si odložili batohy a šli na zámek Hrubá Skála a hrad Valdštejn, cestou jsme navštívili skalní útvar Adamovo lože a Arboretum Bukovina a na několika vyhlídkách jsme se kochali výhledy na Hruboskalské skalní město. Po náročné trase jsme se v kempu ubytovali. Před večeří jsme se ještě stihli vykoupat v rybníku Bažantníku a večer jsme pak strávili hraním her.

Druhý den ráno jsme se hned po snídani vydali na hrad Trosky. Počasí nám však moc nepřálo. Celou cestu pršelo, a když jsme dorazili až ke hradu, rozpršelo se ještě víc. Na prohlídku hradu jsme proto ani nešli a místo toho se občerstvili v místní restauraci. Protože jsme už byli pořádně utahaní, zpátky do kempu jsme jeli vlakem. Den jsme pak zakončili společným večerním programem.
Poslední den jsme si už jen balili věci, uklízeli chatky a koupali se a hráli volejbal. O půl dvanácté jsme odcházeli z kempu na vlak do Dvora Králové, kde náš výlet skončil.
Byl to skvělý výlet a moc jsme si to všichni užili.
Žáci 6.B

Office 365 přihlášení