ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Zatímco většina našich mladších spolužáků vyrazila na den dětí na dvorské koupaliště, my jsme se rozhodli, že si den trochu zpestříme.

Ráno jsme se sešli na základně „Jedu Labe“, kde jsme dostali pádla, oblékli si vesty, nejdůležitější věci přendali do barelů a vyrazili. Cesta trvala zhruba čtyři hodiny, protože jsme se několikrát vyklopili a občas i odpočívali. Ve Stanovicích následovala pauza, kde jsme nabrali nové síly, a plni nových a vtipných zážitků dorazili ve zdraví do Kuksu. Výlet se nám moc líbil a dlouho na něho budeme vzpomínat :).

žáci 9.B

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol