ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Konečně nastal čas, na který jsme se všichni těšili. Bylo před námi společně strávené odpoledne a hlavně – dobrodružná noc ve škole.

Když jsme se sešli, vydali jsme se do lesa na cestu, kterou nám nachystala tajemná čarodějnice. Museli jsme vypátrat její jméno, abychom díky němu mohli odhalit zašifrované místo ukrytého pokladu. Děti projevily týmového ducha a bystrou hlavu, protože nelehké úkoly splnily. Nakonec musely také prokázat svou odvahu, když si temnou chodbou došly  - každý sám – pro poklad. Posilněni dobrou večeří jsme pak jaksepatří oslavovali nález pokladu, zpívali jsme s kytarou a hráli jsme hry až do pozdního večera. Znavení po náročném dni jsme se pak zavrtali do spacáků a šli spát ve společnosti svých kamarádů.

Mgr. Lenka Buřvalová, Aneta Ulrychová 

spani ve skole 2tr 1

spani ve skole 2tr 2

spani ve skole 2tr 3

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol