ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V prvním únorovém týdnu vyrazili žáci ze 3. A na školu v přírodě do Krkonoš. Tentokrát se však jednalo o poněkud netradiční týden, protože celá výuka byla zaměřena jen na lyžování.

V pondělí ráno nás autobus odvezl do Pece pod Sněžkou a odtamtud jsme se vydali na asi 1,5 km vzdálenou chatu s kouzelným názvem PAMPELIŠKA. Po obědě a ubytování jsme vyrazili na svah. Některé děti stáli poprvé na lyžích, a tak se učili hlavně chodit a šlapat. A také padat. Postupně se ale všichni zlepšovali a v závěru týdne už každý sjel sjezdovku a vyjel nahoru vlekem. Poslední den byl uspořádán závod ve slalomu. I když byly výsledné časy velmi rozdílné, všichni závodníci nakonec úspěšně projeli cílovou páskou. Ani po večerech děti nezahálely. Jako první úkol měly vymyslet pojmenování pro svůj pokoj. Děvčata, která vymyslela nejvtipnější název "CHLUPATÉ LYŽE" získala sladkou odměnu. Dále mohly děti hrát různé deskové a karetní hry a vymýšlely zábavu i pro ostatní. Nemohla chybět ani diskotéka v předvečer odjezdu.

Týden na horách jsme si moc užili a těšíme se na další akce.

K. Křivánková, M. Hošková, R. Černý

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol