ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

27. 3. 2012 jsme za krásného jarního počasí vyrazili na kolech do Ferdinandova.

Po opravě píchnutého kola, zastávce a závodění jsme dorazili do Ferdinandova. Zde jsme sesedli z kola a prošli krásně rozkvetlou vesničkou s malým potůčkem. Všude byla spousta jarních květin (bledule, narcisy,...). Poté jsme opět nasedli na kola a vyrazili zpět ke škole. Cestu na kole jsme si užili a až na jeden menší karambol se nikomu nic nestalo. Výlet se nám moc líbil a těšíme se na další.

Děkujeme paní učitelce Šecové a Codrové za zpestření výuky.

Kateřina Radová - 9. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol