ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ve středu 21. března se žáci a žákyně 5. třídy zúčastnili v rámci přírodopisu exkurze do zoologické zahrady. Termín návštěvy byl doslova symbolický, neboť jsme jím oslavili dlouho očekávaný nástup jara.

Cílem exkurze bylo vytvoření projektu v rámci hodin přírodopisu. Vyhledávání, pozorování a zpracování vybraných živočišných druhů podle jejich existence života v jednotlivých podnebných pásech šlo jako na drátku. Děti pracovaly ve dvojicích a na závěr dopoledne předvedly jako reportéři své projekty. Nejlepší práce byly odměněny věcnými dary.

Putování po zoologické zahradě za svitu jarního slunce bylo hezkým zpestřením výuky a děti si ho užily v plné míře a to jak mezi zvířátky, tak na prolejzačkách a houpačkách dětského koutku.

Mgr. Petr Novotný, třídní učitel

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol