ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Na počest Dne učitelů si všichni pedagogové z druhého stupně 29.3. užívali. Parlament dětí přišel se vskutku zajímavým nápadem, aby se vyučující stali na jeden den žáky školy a odevzdali vzdělávání do rukou svých pomocníků z řad možná i budoucích kolegů - pedagogů.

Jak obtížné je učitelské řemeslo si tento den mohly vyzkoušet děti všech ročníků od 6. do 9. třídy po celý den. A že se ujaly důstojně své role s veškerou vážností včetně příprav na hodiny, o tom se mohli kantoři nejednou přesvědčit na vlastní kůži. Den plynul jako po másle a kolegové učitelských začátečníků – spolužáci byli obdivuhodně ohleduplní. Teď už zbývá pouze zjistit, zda se nám rýsují další adepti učitelského řemesla.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol