ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, který je oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mezi tradiční akce školní družiny patří v tomto období velikonoční dílny.

V letošním roce proběhly v pátek 30. 3. 2012. Akce se zúčastnilo 45 dětí. Žáci si mohli domů odnést celkem pět výrobků. Na různých stanovištích vytvářely děti slepičky s peříček a ubrousků nebo zajíčky z vajíček. Jinde si samy slepily vajíčko z ozdobného papíru a mašle. O šikovnosti dětí svědčí i výrobky z látky. Zajíčky z látky si děti samy sešily a dozdobily. Do květináče nebo ozdobné misky si děti mohly zapíchnout ovečky na špejli. Dílny na naší škole ZŠ Podharť se opět vydařily a to také díky pomoci vychovatelek a učitelek prvního stupně. Těšíme se všichni na další dílničku.

Martina Kuchařová a kolektiv učitelek a vychovatelek

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol