ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, který je oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Mezi tradiční akce školní družiny patří v tomto období velikonoční dílny.

V letošním roce proběhly v pátek 30. 3. 2012. Akce se zúčastnilo 45 dětí. Žáci si mohli domů odnést celkem pět výrobků. Na různých stanovištích vytvářely děti slepičky s peříček a ubrousků nebo zajíčky z vajíček. Jinde si samy slepily vajíčko z ozdobného papíru a mašle. O šikovnosti dětí svědčí i výrobky z látky. Zajíčky z látky si děti samy sešily a dozdobily. Do květináče nebo ozdobné misky si děti mohly zapíchnout ovečky na špejli. Dílny na naší škole ZŠ Podharť se opět vydařily a to také díky pomoci vychovatelek a učitelek prvního stupně. Těšíme se všichni na další dílničku.

Martina Kuchařová a kolektiv učitelek a vychovatelek

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol