ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Třetí dubnový den jsme se vypravili na tradiční návštěvu Prahy. Tentokrát jsme nejeli před vánočními svátky, ale výlet jsme odložili na jaro. A počasí nám přálo. Po celý den svítilo slunce a bylo opravdu nádherně.

V osm hodin jsme se sešli na vlakovém nádraží a během tří hodin jsme dojeli na místo určení. Již na pražském nádraží jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna se vydala s paní učitelkou Šecovou na výstavu The Human Body Exhibition, na které jsme se seznámili s anatomií lidského těla a jeho fungováním. Vše in natura. Druhá skupina s paní učitelkou Codrovou navštívila Muzeum Policie ČR. Zde zhlédli výstavu týkající se vyšetřování trestných činů, sbírání důkazních materiálů, ale i expozici oblečení ze seriálu Četnické humoresky. Obě výstavy byly velmi zajímavé.

Poté co se obě skupiny sešly na Malé Straně, vydaly se na prohlídku Hradu a nejznámějších pražských památek. Výlet se vydařil a unaveni, ale spokojeni jsme se vrátili domů.

žáci 9. třídy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol