ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Ze středy 4. 4. na čtvrtek 5. 4. jsme společně spali ve škole. V 17:00 jsme se sešli u školy, "ubytovali se" a šli na bowling do ZOO.

Zde jsme si užili spoustu zábavy, rozdělili jsme se do čtyř skupin a asi hodinu hráli. Nejlepším hráčem se stal Jára Guzán, kterého stíhala svým výkonem Áďa Antušová.

Po návratu do školy jsme se navečeřeli a posilněni se vydali na florbalový turnaj do tělocvičny. Aby nás nebylo málo (29), pozvali jsme rodiče na zocelení a utužení kondice. Někteří stateční tatínkové a jedna maminka opravdu přišli. Okamžitě jsme je zapojili do družstev a stali se tak posilou týmu. Vítězem se nakonec stali všichni, každý vyhrál i prohrál jeden zápas.

Poté jsme šli do třídy, kde jsme hráli kolektivní hry. Pustili jsme si film na dobrou noc a šli spát. Ráno jsme si ještě zahráli florbal holky: kluci. Spaní ve škole bylo super!

Děkujeme za sponzorský dar panu Janákovi a paní Faltusové z Pekařství Katka.

A. Voňková, D. Matějková, D. Klejšmídová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol