ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ze středy 4. 4. na čtvrtek 5. 4. jsme společně spali ve škole. V 17:00 jsme se sešli u školy, "ubytovali se" a šli na bowling do ZOO.

Zde jsme si užili spoustu zábavy, rozdělili jsme se do čtyř skupin a asi hodinu hráli. Nejlepším hráčem se stal Jára Guzán, kterého stíhala svým výkonem Áďa Antušová.

Po návratu do školy jsme se navečeřeli a posilněni se vydali na florbalový turnaj do tělocvičny. Aby nás nebylo málo (29), pozvali jsme rodiče na zocelení a utužení kondice. Někteří stateční tatínkové a jedna maminka opravdu přišli. Okamžitě jsme je zapojili do družstev a stali se tak posilou týmu. Vítězem se nakonec stali všichni, každý vyhrál i prohrál jeden zápas.

Poté jsme šli do třídy, kde jsme hráli kolektivní hry. Pustili jsme si film na dobrou noc a šli spát. Ráno jsme si ještě zahráli florbal holky: kluci. Spaní ve škole bylo super!

Děkujeme za sponzorský dar panu Janákovi a paní Faltusové z Pekařství Katka.

A. Voňková, D. Matějková, D. Klejšmídová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol