ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 19. dubna jsme se sešli na vlakovém nádraží v 7:45 a vyjeli směr Pardubice. V Pardubicích jsme měli pouze 5 minut na přestup, což jsme zvládli a už jeli směr Praha.

Největší legrace byla v "kupéčkách". Na hlavním nádraží si nás našel pan průvodce, se kterým jsme vyrazili do Českého rozhlasu. V rozhlase jsme se dozvěděli spoustu nových věcí od historie po současnost. Odvážná Květa se dobrovolně zúčastnila rozhovoru. Všichni jsme se shodli, že nejlepší byl výtah "Pater noster", kterým jsme se svezli. Z Českého rozhlasu jsem šli na metro Muzeum a odtud jeli na Vyšehrad.

Přes Nuselský most jsme zamířili do Policejního muzea, kde jsme plnili test a získali různé informace o Policii ČR. Celí natěšení jsme se vydali k Václavskému náměstí, kde jsme udělali společné foto a zamířili do KFC. Poté už opět na hlavní nádraží a cesta domů. Počasí se nám vydařilo a výlet jsme si bez výjimky užili.

A. Šrámková, A. Baudyšová - žákyně 7. tř.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol