ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 30. 4. 2012 se 9. třída sešla na vlakovém nádraží. Po chvíli čekání na vlak jsme nastoupili a vyrazili směr Jesenný. Po stoupání, které bylo namáhavé, ale krátké a za pěkného počasí, se každý vyškrábal k Bozkovským jeskyním.

Protože je v jeskyních chladno, oblékli jsme se a vstoupili do jeskyní. Některé byly prostorné a v jiných byl snížený strop, takže se ti vyšší z nás bouchnuli do hlavy. Bolí to. Na mě udělalo velký dojem jezírko. Poobědvali jsme a vydali se nejdříve Palackého stezkou do Spálova a dále Riegrovou stezkou do Semil. V Semilech jsme si dali osvěžující zmrzlinu a spěchali na vlak.

Káťa Radová - 9. třída

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol