ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 23. 5. 2012 se družina třídy 1. B zúčastnila druhého setkání s odborníkem v Městské knihovně Slavoj. Tentokrát to byl lesní pedagog pan Lokvenc.

Děti se velmi poutavou formou dozvěděly o lesní fauně a flóře, o tom, jak se mají chovat v lese a proč a jaké máme v lese škůdce. Povídali si o důležité práci lesníka a dřevorubce. Učili se kácet stromy a na chvíli se děti proměnily v lesníka, dřevorubce nebo pytláka. Nakonec dostaly kartičky s pochvalou a zvířátky. Setkání s odborníkem se opět vydařilo a už teď se těšíme na další setkání!

Martina Kuchařová a družinka 1. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol