logo Bakaláři

(jak na to)

Logo Microsoft 365

Objednávky

Ve dnech 1.–4. 6. se vydali druháci do Krkonoš. Hned první den za občasného vydatného deště jsme se podívali na lesní hrádek Aichelburg a do galerie Veselý výlet, kde jsme utratili většinu kapesného.

Pak už jsme s vypětím sil zdolali strmý výstup k Rýchorské boudě. Všichni stateční se však po večeři velmi rychle zotavili. Druhý den dopoledne jsme při tvořivých dílnách vyráběli ruční papír, malovali na hedvábí a vytvořili papírové žabky, o kterých jsme si předtím vyprávěli. S žabkami jsme si pak zazávodili. Odpoledne nás lektorky vzali do Horního Maršova na dětský den s názvem Cesta kolem světa. Tam jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o jednotlivých světadílech a mohli si vyrobit či vyzkoušet něco typického pro daný světadíl. Neděle nám skoro celá propršela, a tak jsme čas využili k dotváření pamětních listů, přáníček, k hraní her a zpěvu s kytarou, k přednášce s ukázkami ptačích hlasů. Den jsme zakončili strašidelnou stezkou odvahy. V pondělí po snídani jsme vyrazili po příjemné trase do Žacléře na cestu domů. Cestou jsme naposledy zhlédli panorama části Krkonoš se Sněžkou.

děti druhých tříd a tř. učitelky

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.