ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

1. 6. – Den dětí, to je čas a výzva pro nás, děti. Hurááá, máme všichni svátek, tak proč ho neoslavit společně se svými spolužáky, kamarády z ulice, kroužků, s dětmi z jiných škol našeho města.

Tento den pro nás připravili zaměstnanci DDM Jednička úžasné dopoledne plné her, ukázek a disciplín, které doprovázely rytmické melodie současných českých hitů. Měli jsme možnost vyzkoušet svou odvahu a zdatnost na několika provazových disciplínách, vyskákat se na velké trampolíně, nechali jsme si namalovat obličej do podoby různých zvířat, duchů, upírů, víl. Zjistili jsme, jak krásně a lehce umíme tančit současné moderní tance – v doprovodu zkušených tanečníků, a to dokonce v opravdovém zrcadlovém sále. Stáli jsme v úplné blízkosti opravdových mužů zákona a ti nám velmi trpělivě a se zájmem ukazovali náčiní, s kterým pracují, osahali jsme si opravdový obušek a vyslechli různé příběhy. Žonglovat a provádět akrobatické kousky, tak to vám je taky pěkná dřina. No, bylo toho hodně, a nakonec jsme si za splněné disciplíny a nasbíraná razítka mohli vybrat ještě dárečky. Moc vám všem, kteří jste akci uspořádali a u stanovišť pomáhali, děkujeme a přejeme hodně nápadů a síly na další akce.

žáci 1. A, B, 4. A, a 5. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol