ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek v 17:00 jsme se sešli před školou, abychom si užili odpoledne a noc se spolužáky.

Ubytovali jsme se ve třídách a vyrazili na bowling do ZOO, do hotelu U Lemura. Zde jsme měli zarezervované dráhy a pustili se do soutěžení. Hráli jsme s plným nasazením, protože jsme měli přislíbenou odměnu pro nejlepšího hráče. Tu si vyházel Adam Flégl se skvělými 151 nahranými body. Přesunuli jsme se zpět do školy, kde jsme se vydatně navečeřeli. Večer jsme si zasportovali – basketbal, florbal. Nakonec jsme se vydali na stezku odvahy k nedalekému hřbitovu. Celou akci jsme si užili a těšíme se na brzký školní výlet.

žáci 9. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol