ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek v 17:00 jsme se sešli před školou, abychom si užili odpoledne a noc se spolužáky.

Ubytovali jsme se ve třídách a vyrazili na bowling do ZOO, do hotelu U Lemura. Zde jsme měli zarezervované dráhy a pustili se do soutěžení. Hráli jsme s plným nasazením, protože jsme měli přislíbenou odměnu pro nejlepšího hráče. Tu si vyházel Adam Flégl se skvělými 151 nahranými body. Přesunuli jsme se zpět do školy, kde jsme se vydatně navečeřeli. Večer jsme si zasportovali – basketbal, florbal. Nakonec jsme se vydali na stezku odvahy k nedalekému hřbitovu. Celou akci jsme si užili a těšíme se na brzký školní výlet.

žáci 9. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol