ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Je prostředí internetu pro moje dítě a pro mne bezpečné? Jak se chovat v kybersvětě? Toto a mnohé další otázky napadnou každého zodpovědného člověka.

Odpovědi z oblasti elektronické bezpečnosti lze najít na stránkách Kraje pro bezpečný internet (KPBI). Informace pro děti a studenty, ale i pro rodiče, jsou zpracovány formou krátkých videospotů, článků, e-learningových kurzů a pracovních listů. Pro soutěživé je pod záštitou Asociace krajů ČR připraven on-line soutěžní kvíz, do kterého se mohou děti a studenti zapojit do konce února 2024. Připraveny jsou ceny jako Xbox, dron, tablet nebo chytré hodinky.

kpbi-2023

 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol