ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Vážení rodiče,

naše škola získala možnost zajistit ve školním roce 2023/2024 v rámci projektu „Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Královéhradeckém kraji“ bezplatné školní stravování dětem ze sociálně slabších rodin.

Pokud jste příjemcem dávek pomoci v hmotné nouzi a stáli byste o bezplatné obědy pro své děti, kontaktujte nás, prosím, na telefonu 499 318 394.

Děkujeme.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol