ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci prvouky, kde se letos učíme o obcích, a také o našem městě, se třeťáci vydali do centra Dvora Králové.

Navštívili kostel sv. Jana Křtitele, a jeho věž s Rukopisnou kobkou, dřívější městskou pokladnou. Z kostelní věže měli celé město i s jeho okolím jako na dlani. Vyslechli si pověst o Panence Marii, která zachránila Dvůr Králové před švédskými vojsky během třicetileté války. Dozvěděli se mnoho zajímavostí o historii města a některých jeho památkách.

tř. učitelka H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol