ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Již je tradicí na naší škole, že první měsíc školní docházky žáci 9. tříd doprovází prvňáčky. Tento projekt jsme ukončili v pátek 14. října společnou akcí na Hájemství.

Dvojice složené z prvňáčků a deváťáků měly za úkol plnit pestré úkoly - hledání svého stromu podle keltského kalendáře, skok do dálky, hod šiškou, poznávání poslepu, běh s prvňáčkem na zádech, drezura deváťáka a štafeta s míčkem. Z Hájemství jsme se pěšky vrátili zpět ke škole. Všichni zdraví, příjemně unavení a obohacení o spoustu zážitků. Mezi některými prvňáky a deváťáky vzniklo nečekaně silné pouto.

A možná nás uvidíte v televizi! :)

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol