ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Objednávání obědů

Office 365


Office 365 přihlášení

Anglická knihovna

Ve středu 21. 9. se podharťští druháci zúčastnili tradičního Klíčování v knihovně Slavoj.

Během pestrého programu si zopakovali abecedu, pomohli princi Komiksovi zahnat zlého čaroděje Nečteráda a vysvobodili princeznu Pohádku. A hlavně …krásně si početli. Sladká perníková odměna v podobě klíče byla zasloužená. Těšíme se na další krásnou akci v knihovně.

tř. učitelky Š. Vodová a H. Havlíčková

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.


Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol