Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Druhý zářijový týden se obě osmé třídy vydaly na cyklistický kurz, začátek školního roku tak byl veselejší.

Ráno jsme se všichni sešli před školou a na svých jízdních kolech vyrazili do terénu hledat náš cíl, což nebyl snadný úkol. Po „bloudění“ v lesích jsme se nakonec přiblížili autokempu Svatá Kateřina. Již na cestě proběhl první cyklistický závod.

Protože panovaly téměř letní teploty, odpoledne patřilo vodním sportům a různým hrám, obě třídy porovnaly své síly v přehazované a ringu. Zkusili jsme si také lukostřelbu a střílení ze vzduchovky.

Druhý den nás čekal nabitý program. Po snídani jsme s buzolami vyrazili na orientační běh, naštěstí se v lese nikdo neztratil. Odpoledne proběhlo ve znamení výcviku na Slučích kamenech. Naučili jsme se základy lezení, slaňování, hlavně jsme ale překonali strach, bolest či závratě. Večer u táboráku jsme stmelovali kolektiv hraním společenských her. Došlo také na vyhlášení výsledků všech soutěží a předávání cen a diplomů.

Cyklistický kurz se vydařil, máme na něj mnoho krásných vzpomínek.

Za 8. třídy A. Jahelková

Office 365 přihlášení