ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podharťští prvňáci a druháci s radostí vyrazili na jarní akci, kterou připravil kolektiv z DDM Jednička v prostorách své zahrady.

V batůžku si s sebou nesli pláštěnky, ale díky krásnému počasí je naštěstí nepotřebovali. Na místě nás čekalo několik zajímavých stanovišť s výkladem, tvoření a některá stanoviště jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet sami. Poznávali jsme houby, chytali a určovali sladkovodní ryby, učili jsme se prakticky třídit odpady a dozvěděli se zajímavosti ze života včel. Zajímavý byl také výklad o životech stromů i praktické poznávání kůží a paroží lesní zvěře. Rádi bychom ocenili všechny trpělivé, milé zaměstnance DDM, jejich spolupracovníky a studenty, kteří jim pomáhali.  Akce byla velice povedená a dobře zorganizovaná, takže Podharťští udělují Jedničce jedničku s hvězdičkou!

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Šárka Vodová, Mgr. Hana Havlíčková 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol