ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

khkV letošním školním roce se nám opět podařilo získat grant z Královéhradeckého kraje, který nám dopomohl nejen k lepší vybavenosti pro výuku výchovy ke zdraví, ale i zpestření výuky výchovy k občanství.

Pro tělesné aktivity mohly být zakoupeny i méně tradiční balanční pomůcky, které žáci využívají při hrách podporujících spolupráci ve dvojici i ve skupinách. Jsou uplatněny při činnostech podporujících zdravotní tělesnou výchovu, dostávají se však do rukou dětem i při zpestření tělovýchovných kroužků. Výchova k občanství získala multilicenční certifikát pro PC - Drogy trochu jinak, který výuku nejen obohatí, ale žáky pro ně lákavou formou zejména nenásilně vzdělává.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

bp 01

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.