Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V říjnu jsme si připravili plán našich akcí a společně s učitelkami výtvarné výchovy jsme připravovali výzdobu školy k podzimnímu svátku Halloween.

O Halloweenu ve škole jsme již psali na naší nástěnce a doplnili fotkami. Dále jsme připomněli státní svátek 28. října – Den vzniku samostatného československého státu. Tradičně jsme zahráli písničku všem říjnovým oslavencům.

V listopadu jsme opět na naší nástěnce psali o dalším významném státním svátku 17. listopadu – Den boje za svobodu a demokracii. Opět jste si zde mohli přečíst, kdo slaví svátek a narozeniny, a ze školního rozhlasu opět zazněla písnička. Hlavně jsme se ale chystali na Čertoviny, protože jedno stanoviště – Chemická kouzla budeme mít na starosti.

Mgr. Marta Mokrá

zp 10

zp 11

zp 12

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.