ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Zavzpomínejme ještě na červen minulého školního roku, kdy jsme se loučili při slavnostním setkání s našimi deváťáky v tělocvičně školy.

Po oficiálním nástupu žáků 9. třídy promluvila paní ředitelka, která popřála mnoho úspěchů nejen jim, ale i žákům, kteří odcházejí na víceletá gymnázia. Dále jsme popřáli štěstí a zdraví odcházejícím učitelkám – paní učitelce Pluskalové, Paťavové a Řezníčkové. Žáci školy si připravili pro tuto příležitost program i dárky. 3. B si s paní učitelkou připravila originální písničku „My jsme žáci 3. B, přejeme Vám za sebe“ a vyrobila korále se jmény pro každého deváťáka.
Za hudebního doprovodu paní učitelky Řezníčkové na keyboard a několika flétnistů zazpíval sbor školy písničku napsanou přímo na míru deváťákům. I prvňáčci s paní učitelkou Pešťákovou přednesli básničku.
Zástupci 9. třídy vyprávěli ve svém proslovu o významných událostech, které zažili a poděkovali všem vyučujícím a především svému třídnímu učiteli panu Novotnému. Předali mu krásný dar v podobě poukazu na let horkovzdušným balonem.
Posledním dárkem pro deváťáky byly tradiční stužky a promítnutí prezentace, ve které mohli všichni zavzpomínat na zážitky z devíti let školní docházky. Přejeme všem žákům a zaměstnancům školy mnoho úspěchů v novém školním roce. 

za Žákovský parlament Mgr. Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.