ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Každým rokem vyhlašuje Střední škola vizuální tvorby v Hradci Králové výtvarnou soutěž pro žáky 6. – 9. ročníků ZŠ a žáky ZUŠ. Naše škola se jí pravidelně účastní. Letošní téma znělo „Cizí země a kultury?. Soutěž má tři kategorie: malba a kresba, fotografie a 3D model.
V kategorii 3D model obsadila Bára Hošková ze 7. B za loutku „Černoška" a Karolína Hošková z 6. A za loutku „Havajka“ 1. místo. V kategorii malba a kresba"obsadili naši žáci 3. místo za společnou práci „Japonský kobereček" (Michaela Smíšková, Klára Pešková, Zuzana Kejzlarová z 6. A). Všichni výherci a účastníci této soutěže obdrželi diplom a medaili a vítězové navíc ještě pohár! Všem moc gratulujeme a těšíme se na další výtvarné úspěchy! 

Markéta Hošková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.