ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve středu 28. ledna 2015 se vybraní žáci z třetích až pátých ročníků zúčastnili vědomostní soutěže „Klání malých školáků",

kterou pořádalo DDM. Do soutěže se přihlásily všechny dvorské školy. Atmosféra celého klání byla velmi srdečná, v duchu „fair play“ a to nejen díky soutěžícím a porotě ale i díky výborným fanouškům z řad spolužáků a učitelů. Děti soutěžily v různých disciplínách, poznávaly známé osobnosti, prokázaly znalosti v oboru zeměpisu, anglického jazyka, dopravní výchovy….Tým naší školy se umístil na pěkném třetím místě. Tímto dětem děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na další ročník.

Mgr. Šárka Ruprichová a Mgr. Lenka Buřvalová

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.