ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Dne 26. 2. 2014 se naše škola již podruhé zúčastnila soutěže „O nejlepší business team“ v Trutnově. Vyslali jsme dva týmy, osm zástupců z devátého ročníku a dva z osmého ročníku.

Už ve škole jsme se rozdělili do dvou týmů po pěti, vytvořili si své logo, vizitky a především název každého týmu. Tým 1. - Business Kings a tým 2. - Skrblíci. Každý z týmů představoval fiktivní firmu, na základě které měl svou pozici a funkci.
Po příjezdu na SŠ jsme se převlékli do domluveného obleku pro tým, abychom si byli co nejvíce podobní. Následně jsme zasedli do sálu, ve kterém jsme všichni i spolu s porotou byli paní ředitelkou SŠ přivítáni a seznámeni s úkoly, které jsme během dopoledne vypracovávali. Hned na úvod se každý tým šel představit, a přes menší nervy jsme tento úkol zvládli snad všichni. Poté jsme se rozdělili do tříd a vypracovávali písemné úkoly. V nich bylo například rozeznání světových měn, historie peněz, umění hospodařit s penězi, práce s úroky a kurzy a také jsme hledali, která z uvedených bank je pro nás jako studenty nejlepší. Součástí úkolů také byla reklama. Na určený předmět, v našem případě - papírová krabice a dětská plastová popelnice, jsme měli sestavit co nejlepší a nejvtipnější reklamu a jako scénku ji předvést před ostatními v sále. Jak Bussiness Kingům, tak i Skrblíkům se tento úkol povedl. Na závěr bylo vyhodnocení nejlepších businessmanů. Tým Business Kings, v této soutěži vybojoval krásném 3. místo. Nyní jsme rádi, že jsme měli možnost zúčastnit se soutěže, nabýt nových vědomostí a přivézt medaile alespoň ze třetího místo. Většina z nás se této soutěže za rok již nezúčastní, a proto přejeme hodně zdaru příštím účastníkům za ZŠ Podharť!                                                                                 

Za zúčastněné, Aneta Baudyšová - 9. třída

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.