ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Začátkem dubna jsme vás informovali o výsledcích soutěže „Matematický klokan", která proběhla na mnoha základních školách. Na základě statistiky provedené v rámci okresu Trutnov
a Královéhradeckého kraje si naši žáci vedli dobře.

Vynikající znalosti předvedli dívky z 2. A Karolína Bartošová, Kateřina Kubíčková a Pavlína Žižková v kategorii Cvrček, které obsadily všechna první tři místa v rámci hodnocení v okresu. Děvčata převzala diplomy a krásné ceny. Děvčatům ještě jednou gratulujeme k tomuto báječnému úspěchu. Celkem se soutěže v kategorii Cvrček zúčastnilo 503 dětí.
V kategorii Klokánek náš nejlepší řešitel Tadeáš Paťava získal 87 bodů ze 120. Nejlepší řešitelka v okrese Trutnov získala 115 a z 602 soutěžících tak překonalo našeho žáka jen 15 soutěžících.
V kategorii Benjamín nejlepší řešitelka Lucie Serbousková získala 91 bod ze 120. Nejlepší řešitel v okrese získal 113 bodů a z 597 soutěžících ji překonalo jen pět žáků!
V kategorii Kadet Jan Hettler získal 51 bod ze 120, nejlepší z okresu získala 79 a před našeho žáka se celkem zařadilo 39 soutěžících z celkových 581.

Mgr. Marta Mokrá

300 mk

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.