ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Reprezentantky ZŠ Podharť se probojovaly do krajského kola, které se konalo 6. 12. 2012 v Jičíně. Pro naše sportovce v kategorii kolektivních sportů je to zatím nejvyšší meta, na jakou v historii školy zatím nikdo nedosáhl.

Postupu do krajského klání předcházelo úspěšné tažení kolem okrskovým, kde jsme obsadili druhé místo a tím vybojovali účast v kole okresním. Tam po obdivuhodném výkonu děvčata doslova vydřela stupeň nejvyšší, zlato!

Jičín nás přivítal sněhovou nadílkou a nádhernou sportovní halou. Ze začátku jsme měly trochu obavy ze soupeřek, ale po domluvě "kdo nic nezkusí, nic nezkazí" jsme vyrazily do nelítostných soubojů s kolektivy z Jičína, Všestar, Nového Města nad Metují a Rokytnice v Orlických horách. Technicky nejlépe vyspělým týmem byla skupina z "Nováče", která zaslouženě celý turnaj vyhrála. Boj o stříbro jsme sehrály s celkem horalek z Rokytnice. Po předchozím vítězství jsme si věřily, ale bohužel nám v tomto stěžejním zápase již došlo štěstí a i díky vyčerpání jsme musely hodit poklonu protivníkovi a sebrat bronz. Třetí místo na kraji se stalo zaslouženým a nádherným vyvrcholením našeho florbalového snažení v tomto školním roce.

A kdo že byly ty slavné srdcařky z Podhartě? Veronika Havlíková (nejlepší gólman turnaje), Lenka Pozděnová zvaná rychlonožka, Andrea Zaorálková jako nekompromisní zadák, Karolína Pavelková v roli zametače, Alena Šrámková coby mozek a motor teamu, Nikola Tlapáková alá tvrdý bek, Anička Voňková jakožto ozdoba a hvězda jasná, Nikola Fejglová madly in love with Michael, Natka Špůrová toho dne nemocná. V roli kouče gauče Novas, tentokrát jako závozník Otík. Vy nevíte, my víme proč!

Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.