ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Vynikajících úspěchů dosáhli naši borci na tradiční podharťské vánoční laťce, která se konala ve čtvrtek 20.12. Dopoledne plné sportu, hudby, koled, her a diska bylo velice úspěšné.

Vyrostl nám nový mistr světa ve skoku do výšky za pomocí trampolíny. Stal se jím Tomáš Novotný, a to výkonem rovných dvou metrů. Jako kolektiv byla úspěšná 7. třída, která v soutěži o přetrhnutí lana pokořila o rok mladší skupinu. Dramatické souboje jsme mohli vidět při soubojích v páce. Urputně zápolili nejen chlapci, ale i děvčata ze všech tříd druhého stupně. V královské disciplíně – skoku vysokém, vyhrála v kategorii děvčat Monika Dubecká. Výkonem 135 cm porazila Nikolu Kazdovou a třetí sedmandu Terezu Šestákovou.

A nejlepší na konec. Do soutěže chlapců nastoupilo 13 skokanů. Překvapením byl špunt Tomáš Kristen, ale ten si na vavříny ještě musí několik let počkat. Souboj o první místo se stal skutečným dramatem. Výkonem 160 cm soutěž zakončili Tomáš Novotný a Pavel Pozděna. Exhibičních skoků si užil Vojta Bakeš, který nikým neohrožen překonal laťku v neuvěřitelné výšce 167 cm. Tímto výkonem se zapsal do historických tabulek ZŠ Podharť a drží nový školní rekord. Závěrečné disko-trisko udělalo krásnou tečku za vydařeným předvánočním dnem ve škole.

Bohatého Ježíška a mnoho sportovních úspěchů přeje Petr Novoný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.